تبلیغات

معتبر ترین سایت كلیكی ایرانی

مدتی هست که کسب درآمد از طریق اینترنت در ایران رونق پیدا کرده است . زمانی تنها افرادی از این سیستم سود می بردند که آشنایی کامل با اینترنت و تجارت الکترونیک داشتند اما در حال حاضر سیستم هایی پیاده شده که تمام کاربرهای اینترنت چه مبتدی چه حرفه ای با کمی تلاش و سرمایه گذاری خیلی ناچیز بتونند از آن استفاده و کسب درآمد کنند ...

آموزش کسب درآمد از اینترنت

جهت عضویت و فعالیت در این سایت از مرورگری به غیر از اکسپلورر استفاده کنید

سایت های زیادی شروع به فعالیت کردند که هرکدام به دلایل مختلفی مانند رعایت نکردن قوانین و فعالیت غیرقانونی و یا بخاطر نداشتن سیاست درست در تبلیغات ورشکسته و یا تعطیل شدند اما در این یکی دوسال اخیر سایت هایی شروع به فعالیت کردند که با توجه به تحقیقاتی که شده قابل اطمینان برای فعالیت بوده و در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد نیز ثبت شدند و بصورت قانونی مشغول فعالیت هستند . در ادامه به یک مورد خوب از این سایت ها و عملکرد آن اشاره می کنیم تا کاربرانی که مدت ها بود منتظر فعالیت اینگونه سایت ها در ایران بودند بتوانند از آن استفاده کنند . البته سایت های زیادی هستند ولی ما تنها سایتی رو که به آن اطمینان کامل داریم و مطمئن هستیم سودآور است رو برای معرفی قرار می دهیم.

سایت  پیشنهاد شده جهت پرداخت درآمد ها از پول رایج کشور و سیستم های بانکی داخلی استفاده می کنند.

نکته مهم: کسانی که در سایت های کلیکی عضو میشوند تنها به کلیک کردن روزانه 4 الی 6 تبلیغ و درآمد ناچیز آن فکر نمی کنند, بلکه سعی دارند با ارتقائ عضویت و همچنین با اجاره زیر مجموعه و جذب زیر مجموعه مستقیم به درآمد نسبتا بالایی دست یابند. کاربرانی با 2000 زیر مجموعه اجاره ای بهمراه  درآمد روزانه بالایی در سایت فعالیت دارند.( افراد زیادی عضو میشوند و چون بخش راهنمای سایت را کامل مطالعه نمیکنند به اشتباه تصور میکنند درآمد آنها تنها از فعالیت خودشان است و ناامیدانه سایت را ترک میکنند)

معرفی سایت تو باکس / سود آوری 100% تضمینی

نام  سایت پیشنهادی, تو باکس هستش . این سایت فعالیت خودش رو مدت کوتاهیه که آغاز کرده و در همین مدت بیش از 55000 عضو گرفته و با افتخار ؛ تا این لحظه مجموعاً 862,864,295 ریال به کاربران خود تقدیم کرده است. .. سایتی با طراحی زیبا و ساده که باعث شده کاربرها بتونند به آسانی در این سایت فعالیت کنند.

عضویت در این سایت رایگان و دارای 4 نوع عضویت استاندارد ، نقره ای و طلایی می باشد

شما در این سایت میتونید زیر مجموعه مستقیم و مجازی بگیرید.  به جرات میتوان گفت تمام کاربرای عضو شده در سیستم های مشابه این سایت را در الویت اول برای سرمایه گذاری قرار می دهند. جهت عضویت روی بنر زیر کلیک کنید جهت رفع هرگونه ابهام و مشاوره تماس بگیرید 

عضویت در سیستم

پیشنهاد ما:  اگر قصد جدی برای کسب درآمد دارید ابتدا عضویت نقره ای بگیرید و بعد از رساندن تعداد زیر مجموعه ها با حداکثر مجاز,  به عضویت طلایی ارتقاء دهید و 1000 زیر مجموعه دیگر اجاره کنید.

(شما هر 24 ساعت یک بار باید با همان سیستمی که عضو شده اید  وارد سایت شوید و تبلیغات را ببینید تا درآمد از کلیک زیر مجموعه ها به شما تعلق گیرد و این بیشتر از 10 دقیقه زمان نیاز ندارد)

    1. زیرمجموعه مستقیم :
    زیرمجموعه مستقیم فردی است که به صورت مستقیم توسط شما به سایت معرفی می شود و به وسیله لینک مخصوص شما در سایت ثبت نام می کند.

    2. زیرمجموعه اجاره ای :
    زیرمجموعه اجاره ای فردی است که به صورت مستقیم و بدون معرف در سایت ثبت نام کرده باشد و شما می توانید آنها را اجاره کنید.

 توجه به وجود زیرمجموعه ها ، آیا تو باکس شرکت هرمی است ؟
    قطعاً خیر ! ای باکس برای روش زیرمجموعه گیری خود از سیستم تک سطحی استفاده می کند که کاملاً مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

چگونه از زیرمجموعه های خود می توان درآمد داشت ؟

هر کاربر باید در روز تعداد( 4 الی 6) تبلیغاتی که برایش تعیین شده مشاهده کند تا روز بعد از زیرمجموعه های خود درآمد داشته باشد. این فعالیت در روز از بیش از 10 دقیقه تجاوز نمیکند.

روش کار سایت های کلیکی چگونه است؟

مدیران سایت های خدماتی یا فروشگاهی و غیره ... جهت معرفی خدمات و یا محصولات خود به  سایت های کلیکی آگهی میدهند و آگهی ها توسط کاربران به وسیله کلیک کردن بازدید میشود و درصدی از مبلغی که به سایت کلیکی پرداخت شده است به کاربران آن سایت تعلق می گیرد و کاربران از زیر مجموعه های خود نیز درآمد کسب میکنند.

عضویت در سیستم

دومین سایت معتبر

فعالیتی مدرن جهت کسب درآمد ثابت با آسمان باکس

مجموع پرداختی های سایت به کاربران تا این لحظه مجموعاً 862,864,295 ریال می باشد

سوالات متداول:

روزانه چند تبلیغ قابل مشاهده هست ؟
تعداد تبلیغات در سایت برای مشاهد محدودیتی ندارد . سایت در روز برای هر نوع عضویت تعدادی تبلیغ استاندارد رو بصورت ثابت قرار میدهد اما افزایش بیشتر تعداد تبلیغات در سایت بستگی به تبلیغ دهنده های سایت دارد .

آیا امکان مشاهده 1 تبلیغ در سایت برای چند بار وجود دارد ؟
بله ... ولی شما هر تبلیغ رو تنها میتوانید در 24 ساعت 1 بار مشاهده کنید و باید برای مشاهده دوباره تبلیغ تا زمان ریست شدن تبلیغات سایت منتظر باشید.

چه زمانی تبلیغات در سایت ریست میشوند ؟

تبلیغات سر ساعت 24:00 هر شب ریست میشوند و کاربر میتونه تبلیغات روز جدید رو مشاهده کند .

چرا تبلیغ برای من قفل هست ؟

قفل شدن تبلیغ دلایل مختلفی دارد ... 1 - حتما مطمئن شوید که از اخرین ورژن مرورگر firefox استفاده می کنید و دو برنامه javaو flash روی سیستم شما نصب باشد . 2 - بخاطر وجود ip اشتراکی اینترنت شما میباشد و باید ip رو تغییر دهید و دوباره وارد سایت شوید

سوالات خود را میتوانید در بخش نظرات همین مطلب عنوان کنید.
موفق باشید
عضویت در سیستم
 

دومین سایت معتبر

فعالیتی مدرن جهت کسب درآمد ثابت با آسمان باکس