تبلیغات

معرفی معتبر ترین سایت كلیكی ایرانی

مدتی هست که کسب درآمد از طریق اینترنت در ایران رونق پیدا کرده است . زمانی تنها افرادی از این سیستم سود می بردند که آشنایی کامل با اینترنت و تجارت الکترونیک داشتند اما در حال حاضر سیستم هایی پیاده شده که تمام کاربرهای اینترنت چه مبتدی چه حرفه ای با کمی تلاش و سرمایه گذاری خیلی ناچیز بتونند از آن استفاده و کسب درآمد کنند .

آموزش کسب درآمد از اینترنت

جهت عضویت و فعالیت در این سایت ها از مرورگری به غیر از اکسپلورر استفاده کنید

سایت های پیشنهاد شده جهت پرداخت درآمد ها از پول رایج کشور و سیستم های بانکی داخلی استفاده می کنند.

نکته مهم: کسانی که در سایت های کلیکی عضو میشوند تنها به کلیک کردن روزانه 4 الی 6 تبلیغ و درآمد ناچیز آن فکر نمی کنند, بلکه سعی دارند با ارتقائ عضویت و همچنین با اجاره زیر مجموعه و جذب زیر مجموعه مستقیم به درآمد نسبتا بالایی دست یابند. کاربرانی با 8000 زیر مجموعه اجاره ای بهمراه  درآمد روزانه بالایی در سایت فعالیت دارند.( افراد زیادی عضو میشوند و چون بخش راهنمای سایت را کامل مطالعه نمیکنند به اشتباه تصور میکنند درآمد آنها تنها از فعالیت خودشان است و ناامیدانه سایت را ترک میکنند)  برخی کاربران بصورت عضویت استاندارد (رایگان) در تمام سایت های کلیکی عضو می شوند و اقدام به گرفتن زیر مجموعه مستقیم تا سقف تعیین شده در هرسایت می کنند, و فقط از طریق کلیک های خود و زیر مجموعه هایشان درآمد کسب می کنند که مبلغ قابل توجهی می شود.

 

معرفی سود آورترین سایت کلیکی حال حاضر

 

سایت ملی باکس  از  موفق ترین سایت های کلیکی می باشد

1- ملی باکس melibux.ir   نام مدیر: آقای رحیم سعیدیان   تاریخ افتتاح سایت: 92/01/20

در ملی باکس در عضویت استاندارد (رایگان)  اجاره نفرات روزانه است و در عوض هزینه عضویت های ویژه و اجاره نفرات افزایش پیدا کرده و در مدت بسیار کوتاه تری به سودهی نسبتا بالایی می توان رسید.

بطور خلاصه سود و درآمد خالص ماهانه انواع حساب در ملی باکس:

قیمت اجاره هر زیر مجموعه برای یک ماه 700 تومان می باشد

کل درآمد کسب شده, از مبالغ زیر بیشتر است و هزینه تمدید نفرات اجاره ای می شود و مقدار درآمد زیر دریافتی خالص می باشد.

۱) استاندارد :۳۲۰۰۰۰ تومان با 1000 زیر مجموعه (در مدت 5 روز می توان به 1000 زیر مجموعه رسید)
۲) برنزی :
۳۶۲۴۰۰
تومان      با 1500 زیر مجموعه
۳) نقره ای :
۵۷۷۰۰۰
تومان   با 1900 زیر مجموعه
۴) طلایی :
۶۶۹۹۰۰ تومان     با 2000 زیر مجموعه

آموزش فعالیت در سایت تبلیغاتی ملی باکس  (کلیک کنید)

در نگاه اول شاید به نظر کاربران,  این سایت فقط مختص افراد حرفه ای و با وضع مالی مناسب باشد اما کاربران با هر نوع توان مالی می توانند عضو شوند و اگر قصد هزینه کردن ندارند فقط به جذب زیر مجموعه مستقیم بپردازند و کسب درآمد کنند.

در این گونه سایت ها نفراتی موفق هستند که فعالیت خود را از ابتدای عضویت جدی بگیرند. هم اکنون افرادی با درآمد های میلیونی ماهانه در سایت وجود دارند.

- روش موفقیت سریع در این سایت:

هر روز 200 زیر مجموعه اجاره کنید و تعداد را به 1000 برسانید و سپس منتظر درآمد باشید و با باقیمانده آن نفرات خود را که مهلت اجاره انها در حال اتمام است را تمدید کنید. (جهت اجاره بیش از 1000 زیر مجموعه باید عضویت خود را ارتقاء دهید)

- روش موفقیت  آهسته و گام به گام:

ابتدا هر چه میتوانید حتی 10 تا زیر مجموعه اجاره کنید و سپس با درآمد آنها چندتایی دیگر و همینطور ادامه دهید.

اگر از نظر مالی می توانید ابتدا 100 یا 200 زیر مجموعه اجاره کرده و نفرات بعدی را با سودی که به دست می آورید اجاره کنید.

سایت درآمد را از کجا تامین می کند؟

10 درصد درآمد سایت از تبلیغات متنی, بنری و اسپانسر سایت و 90 درصد دیگر با پخش عمده محصولات غذایی و بهداشتی تامین می شود.

2 دلیل عمده موفقیت ملی باکس:

1 - پرداختی بسیار سریع
2 - سود زیاد نسبت به بقیه سایت ها

در هر  سایتی کلیکی فقط یکبار می توانید عضو شوید عضو کردن افراد خانواده چون از یک خط اینترنت و تلفن استفاده میکنند جهت حفظ حقوق تبلیغ دهنده ها ممنوع است اما با  اینترنت سیمکارتی موبایل و  یا خط اینترنت و سیستم جدا می توانند عضو شوند.

عضویت در این سایت رایگان و دارای 4 نوع عضویت استاندارد ، برنزی ، نقره ای و طلایی می باشد

به هیچ وجه از کافینت برای عضویت استفاده نکنید

عضویت در سیستم

آموزش فعالیت در سایت تبلیغاتی ملی باکس :

برای نحوه کار با ملی باکس بعد از طی مراحل عضویت و وارد شدن به حساب کاربری اقدامات زیر را انجام دهید.

چگونه فعالیت خود را شروع کنم؟

برای شروع کار روی گزینه "مشاهده تبلیغات"کلیک کنید. در ابتدا باید روی دو آگهی اول (معروف به آگهی های مدیر) کلیک کنید. بعد از کلیک روی آگهی، تیک آبی رنگی ظاهر می شود. روی تیک آبی رنگ کلیک کرده تا به صفحه آگهی هدایت بشید. با توجه به مدت زمان اگهی (15 ثانیه) پیام (مبلغ و امتیاز به حساب شما واریز شد) ظاهر می شود. صفحه را ببندید به صفحه آگهی ها بازگردید. برای تمامی آگهی ها مراحل قبلی را طی کنید. بعد از اتمام مراحل روی پنل کاربری در بالای سایت کلیک کنید. در قسمت پنل کاربری می بینید که در حساب جاری خودتون مبلغی حدود 150 تومان اضافه شده است. در همان قسمت، حساب دیگری به اسم حساب سپرده دیده می شود که بعدا راجع به آن توضیح خواهم داد. خب شما روزانه باید آگهی ها را مشاهده کنید تا مبلغ فوق (150 تومان) به طور روزانه به حساب جاری (موجود در پنل کاربری) اضافه شود. بعد از یک ماه فعالیت مبلغی حدود 5000 تومان به حساب جاری شما افزوه خواهد شد. در برابر زحمتی که می کشید،این مبلغ واقعا ناچیز و غیرمنصفانه است. پس برای کسب سود بیشتر چیکار کنم؟ برای اینکار باید زیرمجموعه بخرید.

زیرمجموعه چیست؟

زیرمجموعه کسی نیست جز کاربر دیگری همانند شما که روزانه روی تبلیغات کلیک کرده و مبلغی در برابر مشاهده تبلیغات دریافت می کند. چنانچه شما زیرمجموعه بخرید، مبلغی از کلیک های او به حساب جاری شما اضافه می شود. هر چه تعداد بیشتری زیرمجموعه بخرید سود بیشتری کسب خواهید کرد.

چگونه زیرمجموعه خریداری کنم؟

برای خرید زیر مجموعه باید مبلغ کافی در حساب سپرده خود داشته باشید. مبلغ حساب سپرده غیرقابل برداشت می باشد و فقط از آن می توانید برای خرید زیرمجموعه، تمدید زیر مجموعه .... استفاده کنید. برای مشاهده حساب سپرده روی پنل کاربری (درقسمت بالای سایت) کلیک کنید. حال می توانید حساب سپرده خود را مشاهده نمایید. اگر مبلغ حساب سپرده کافی باشد می توانید زیرمجموعه خریداری نمایید ولی چنانچه مبلغ آن ناچیز بود می توانید آن را افزایش دهید. برای افزایش مبلغ حساب سپرده ابتدا در قسمت تولبار سایت (نوار قرمز رنگ در بالای سایت) قسمتی به نام خرید و سپس افزایش موجودی کلیک کنید. بعد از کلیک شما با دو گزینه مواجه می شوید:
 1-
حساب سایت

 2- حساب پارس پال

حساب سایت :

منظور همان حساب جاری سایت است و همان مبلغ موجود در حساب جاری را می توانید به حساب سپرده خود منتقل کنید. برای این منظور روی گزینه "حساب سایت"کلیک کرده و مبلغ مورد نظر را با حرکت نشانگر انتخاب کنید. سپس روی گزینه "افزایش موجودی"کلیک کنید تا مبلغ موجود در حساب جاری سایت به حساب سپرده منتقل شود.

حساب پارس پال :

 این گزینه برای انتقال وجه از حساب بانکی بوسیله کارتهای عضو شتاب – هر نوع بانکی)قابل قبول است) به حساب سپرده سایت می باشد.روی گزینه حساب پارس پال کلیک کرده و مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس روی گزینه "افزایش موجودی حساب با کارتهای عضو شتاب"کلیک کنید تا به درگاه پارس پال هدایت شوید. در درگاه پارس پال، بانک خود را برای واریز وجه انتخاب کنید. (توجه کنید در صورتی که نام بانک شما در لیست درگاه ها موجود نبود می توانید از سایر درگاه های بانکی سازگار با بانک خود استفاده کنید). بعد از وارد کردن شماره کارت، رمز دوم ... روی گزینه تائید کلیک کنید. به صفحه ای هدایت می شوید که اطلاعات خرید شما، نمایش داده می شود. حتما این اطلاعات را کپی کرده در سیستم خود ذخیره کنید چرا که اگر زمانی خرید شما ناموفق بود و مبلغ از حساب بانکی شما کسر شد بتوانید موضوع را پیگیری کنید. روی تکمیل فرآیند خرید کلیک کنید و اندکی صبر کنید تا به سایت ملی باکس بازگردید. در نهایت باید پیام "نقل و انتقال انجام شد "را مشاهده کنید. به قسمت پنل کاربری رفته و مبلغی را که از این طریق به حساب سپرده خودتون انتقال دادید، مشاهده کنید. بعد از انجام مراحلی که توضیح داده شد، می توانید زیر مجموعه بخرید. چگونه؟

مراحل خرید زیرمجموعه:

در قسمت تولبار سایت (نوار قرمز رنگ) روی گزینه خرید و سپس زیرمجموعه اجاره ای کلیک کنید. زیرمجموعه اجاره ای که می خرید یک ماه اعتبار داشته و قیمت آن در حال حاضر 700 تومان است. ولی زیرمجموعه مستقیم 4000 تومان بوده و برای همیشه اعتبار دارد. برای شروع کار بهتر است زیرمجموعه اجاره ای بخرید. بعد از انتخاب زیرمجموعه اجاره ای به صفحه ای هدایت می شوید که تعداد زیادی عدد پشت سر هم چیده شده اند( 1-2-5-7-10....). منظور از این اعداد تعداد زیرمجموعه هاست. با توجه به هزینه خود تعداد زیر مجموعه مناسب خود را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهید. بعد از اتمام این مراحل به پنل کاربری رفته و تعداد زیرمجموعه های خود را مشاهده کنید.

وظیفه بعدی من چیست؟

شما از این پس به مشاهده روزانه تبلیغات خود ادامه دهید تا سود کلیک های شما و سود کلیک های زیرمجموعه هابه حساب جاری شما اضافه شود. زمانی که مبلغ آن 5000 تومان رسید می توانید آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

نکته: برای اینکه بتوانید روز بعد (فردا) از کلیک زیرمجموعه ها سود کسب کنید، باید روزانه 10 آگهی استاندارد مشاهده کنید. منظور از آگهی استاندارد آگهی های 10 تومانی است.

برای انتقال مبلغ به حساب بانکی خود چیکار کنم؟
برای اینکار در قسمت تولبار سایت (نوار قرمز رنگ موجود در بالای سایت) روی گزینه عمومی و سپس تنظیمات حساب کلیک کنید.
در قسمت تنظیمات وارد گزینه شماره حساب و شماره موبایل شوید.
کلیه اطلاعات رو کامل کنید: نام و نام خانوادگی صاحب حساب- شماره شبا - شماره حساب- نام بانک شماره موبایل. رمز عبور فعلی ..

شماره شبا چیه؟

شماره شبا یک شماره حساب بانکی مختص شما در سطح کشور است. دقیقا همانند کد ملی که فقط مخصوص شماست. برای بدست آوردن شماره شبا به آدرس زیر برید:
http://sheba.agri-bank.com/DynamicPage2.aspx

در صفحه مربوطه بانک خود انتخاب کرده تا به سایت بانک خود هدایت بشید. در سایت بانک می توانید با وارد کردن شماره حساب خود، شماره شبا رو دریافت کنید.

نکته: در قسمت تنظیمات حساب ملی باکس، شماره شبا را بدون حروف IR وارد کنید. تعداد ارقام شماره شبای شما باید 24 رقم باشد.

چه زمانی می توانم درخواست برداشت بدم؟

زمانی که مبلغ حساب جاری شما به 5000 تومان (در برداشت اول) رسید می توانید در قسمت بالای سایت روی گزینه درخواست برداشت کلیک کنید و بعد از انتخاب مبلغ آن را تایید کنید. شما باید کمی حوصله به خرج دهید تا پاداش شما به حساب بانکی انتقال داده شود. مطمئن باشید در همان روز مبلغ به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

خب دوستان با اطلاعات مختصری که دادم، فعالیت خود را در ملی باکس شروع کنید. هر چند این آموزش ناقص و مبتدی بود و نکات بسیاری برای آموزش باقی مانده است، ولی این مطالب، توضیحات بسیار مختصر، اجمالی و در عین حال مفیدی بود برای دوستانی که تازه در سایت عضو شده اند. و به دلیل سردرگمی قادر به فعالیت نیستند. چه بسا به دلیل ناآشنایی و ناآگاهی دست از فعالیت می کشند.


باتوجه به اینکه پست های زیادی در ادامه این تاپیک درج شده و مانع از دسترسی کاربران جدیدالورود به این بخش می شد بنابراین تاپیک مربوطه قفل می گردد. ضمن عذرخواهی از مدیران همکار و دوستان محترمی که برای این تاپیک اظهار نظر فرموده اند. لطفا هر گونه سؤالات ، اشکالات یا اظهار نظر خود را در بخش "رفع اشکال فعالیت در ملی باکس"مطرح نمایید. برای ورود به بخش "رفع اشکال فعالیت در ملی باکس"روی لینک زیر کلیک کنید

عضویت در سیستم 

 

زیر مجموعه مستقیم: نفراتی هستند که با تبلیغ شما در وبلاگ ها و سایت ها, به وسیله لینک اختصاصی شما جذب می شوند.

زیر مجموعه اجاره ای: نفراتی هستند که توسط سایت جذب شده اند و به کاربران  بصورت ماهانه اجاره داده می شوند و پس از پایان مهلت باید تمدید شوند.

میانگین کلیک: به مجموع تعداد کلیک های نفرات اجاره ای که تقسیم بر تعداد آنها می شود گفته می شود.

بازیافت زیر مجموعه: در سایت امکانی وجود دارد که چنانچه زیر مجموعه ای از فعالیت منصرف شد, می توان آن را با هزینه 50 تومان که اتوماتیک از جساب کاربری کسر میشود تعویض کرد.