تبلیغات
جدیدترین اخبار فوتبال ایران و جهان - رئیس کانون هواداران تراکتورسازی توضیح داد

جدیدترین اخبار فوتبال ایران و جهان

آخرین اخبار فوتبال ایران و جهان

نویسنده :admin
تاریخ: شنبه 20 شهریور 1395 10:14 ب.ظ
رئیس کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی درباره اتفاقات حاشیه‌ای پایان مسابقه دیدار تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس توضیحاتی را ارائه کرد.

اسماعیل قلیچ‌خانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد درگیری‌هایی که در پایان بازی تراکتورسازی و پرسپولیس به وجود آمد و او هم در متن درگیری‌ها قرار داشت، بیان کرد: وقتی شما را هم مورد ضرب و شتم قرار دهند واکنشی از خود نشان می‌دهید. خبرنگاری که خودم را سپرش کردم تا درگیری به وجود نیاید مشت به صورتم می‌زنند باعث می‌شود که آن حواشی ایجاد شود.
خبرگزاری فارس: توضیحات رئیس کانون هواداران تراکتورسازی درباره اتفاقات تبریز


وی افزود: 7 سال اسارت را تحمل کردم تا از ناموس و خاک وطنم دفاع کنم اما خبرنگاران مکان ورزش را با چاله‌میدان اشتباه گرفتند و این جو را به راه می‌اندازند. کارگر ساده و زحمت‌کش ورزشگاه در پایان مسابقه مثل همه جای دنیا قصد باز کردن فواره‌های آب برای آب دادن به چمن‌ها را داشت وقتی او این کار را کرد کمی آب روی عکاسان ریخت. این عکاسان به این فرد فحاشی کردند و او هم در پاسخ اعلام کرد هرچه می‌گویید لایق خودتان است آن وقت آنها با مشت به صورت این فرد زدند و درگیری‌ها به وجود آمد. در این بین خودم را سپر کردم تا لطمه‌ای به خبرنگاران نخورد اما آنها با مشت من را هم زدند و دیگر نمی‌شد آن شرایط را جمع و جور کرد.

رئیس کانون هواداران تراکتورسازی تصریح کرد: اتفاق‌هایی که افتاد به هیچ وجه مناسب نبود نباید آن برخوردها صورت می‌گرفت در اواسط نیمه اول فرشاد احمدزاده رفتاری انجام داد که باعث تحریک هواداران شد.

قلیچ‌خانی در مورد اینکه آیا رفتار هواداران و پرتاب کردن بطری‌های آب درست بود، عنوان کرد:‌ این کار درست نبود اما بطری‌هایی که هم به زمین پرتاب می‌شد خالی از آب بود و اکثراً به زمین نمی‌رسید. داور یکی دو اشتباه انجام داد که هم باعث شد هواداران رفتاری احساسی انجام دهند. در کل بطری‌هایی که پرتاب می‌شد خالی از آب بود و اصلاً جانی نداشت.

وی در مورد بطری که به دروازه‌بان پرسپولیس  خورد، عنوان کرد:‌ من وقتی وارد زمین شدم دیدم این دروازه‌بان به سمت هواداران دوید و به یکباره به زمین افتاده اصلاً نمی‌دانم  چه اتفاقی برای او افتاد و نمی‌توانم در این مورد اظهارنظر کنم.

رئیس کانون هواداران تراکتورسازی یادآور شد: ما روز گذشته به فرودگاه رفتیم و با شاخه گل از پرسپولیسی‌ها استقبال کردیم متأسفانه چند عکاس با رفتاری که انجام دادند زحمات‌مان را به باد دادند.

قلیچ‌خانی در مورد اینکه آیا ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی صلاحیت برگزاری بازی را دارد، عنوان کرد: لنگه کفشی در بیابان نعمت است وقتی ورزشگاه یادگار آمام آماده نیست و ورزشگاه تختی را به به ما نمی‌دهند و نمی‌توانیم بازی‌های خانگی‌مان را در جایی برگزار کنیم فقط همین بازی را داریم.
تبلیغات
تبلیغات
  • جواهربازار
آمار سایت
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

......